3 Boyutlu Katı Modelleme Yazılımı Solidworks’ü Ücretsiz Edinin

3 Boyutlu Katı Modelleme Yazılımı Solidworks’ü Ücretsiz Edinin

İçinde bulunduğumuz covid-19 küresel salgın boyunca birçok firma ücretsiz üyelikler, deneme erişimli hesaplar, tam anlamıyla ücretsiz birçok içeriğin kullanıcılarla buluşması için çaba harcıyor. Solidworks’de bu çalışmalar bağlamında kullanıcılar için 60 günlük bir ücretsiz deneme erişimi sunmaktadır. 3 boyutlu katı modelleme (3D CAD) yazılımı olan Solidworks şuan modelleme yazılımı çerçevesinde en sık kullanılan yazılımlar arasındadır. Hatta Solidworks’ü öğrenmek için birkaç Google aramasıyla bir çok eğitim içeriğine de ulaşabilmeniz mümkündür.

SOLIDWORKS 2020, yenilikçi ürünleri daha hızlı sunmanızı sağlarken tasarım ve üretim kaynaklarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için SOLIDWORKS® çözüm portföyüne yeni özellikler ve iyileştirmeler ekler.

Solidworks’ü 60 günlük ücretsiz edinmek için tıklayın SDK-ID olarak “TCOVID19” girip 2019-2020 sürümünü seçerek Solidwork’ü ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 SolidWorks Nedir

SolidWorks Corporation 1993 yılında Jon Hirschtick tarafından Concord, Massachusetts`te kuruldu. Yazılımın ilk versiyonunu 1995`te piyasaya çıkardıktan sonra 1997 yılında Dassault Systemes SolidWorks Corp. tarafından satın alındı. Windows’a entegre ilk 3 boyutlu katı modelleme (3D CAD) yazılımıdır. Tek bir çizgi çizmeksizin parça ve montaj modelinin teknik resimlerini çıkartır. Parça ve Montajda yapılan değişiklikleri teknik resimlere ve malzeme listesine (BOM) otomatik olarak yansıtır. Bunun yanında Kurumsal entegrasyonu tamamlayacağınız Kurumsal Veri Yönetimi çözümü Enterprise PDM ile ERP programlarına kadar entegre olabilmektedir.

 

5+
0 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş