İşlerinizi Hızlandırmanıza Yardımcı Olacak Ücretsiz 10 Mobil Uygulama : Şubat 2020

 

Bundle

Sıradan haber uygulamalarının aksine oldukça kullanışlı arayüze sahip bundle güncel haber ve içeriklerden haberdar olmanızı sağlamaktadır. Geniş haber kaynağı seçeneği ve özelleştirilebilir arayüzü sayesinde dostça bir kullanıma eşlik etmektedir.

Appstore     GooglePlay

Zomato

Zomato, bugün nereye gitsek sorunuza güzel cevaplar verebilecek oldukça faydalı bir uygulamadır. Basitçe yakınınızdaki restoranları listeleyebileceğiniz veya merak ettiğiniz semtlerdeki yiyecek içecek mekânlarının portföyünü görüntüleyip rezervasyon yapabileceğiniz ve fiyatlar hakkında bilgi edinebileceğiniz bir uygulamadır.

Appstore     GooglePlay

WPS Suite

Mobil Office uygulamalarına alternatif olarak kullanılabilecek bir ofis yazılımıdır. Bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde belgeler oluşturabilir, belgelerde değişiklik yapabilir. Ve çeşitli pdf dokümanlarını okuyabilir, başka formatlardaki dokümanlara ücretsiz dönüştürebilirsiniz. Hatta isterseniz belgelerinizi ücretsiz bir şekilde buluta da kaydetmesini sağlayabilirsiniz.

Appstore     GooglePlay

QR Okuyucu

QR kodları çeşitli firmaların veya web siteleri gibi kaynakların özelleştirilmiş kodu ile direkt bağlantı sağlayabilecek özel görselleşmiş sayısal tanımlayıcılardır. QR kodlarının her yerde kullanılması ile beraber yaygınlaşan kod literatürünü kullanarak ücretsiz şekilde erişim sağlamanızı sağlayacak uygulamadır.

Appstore     GooglePlay

Todoist

Bir liste yapmanız gerekiyorsa, alışveriş, ödev, alınacaklar daha başka bir sürü alternatif liste işte bu alanda en iyisi Todoist, kullanışlı ara yüzü ile ücretsiz şekilde listelerinizi oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Appstore     GooglePlay

Shazam

Duyduğunuz bir şarkının künyesini mi öğrenmek istiyorsunuz o zaman shazam tam olarak size göre bir uygulamadır. Rastgelip dinleyiverdiğiniz fakat şarkının ismini öğrenemiyorsanız shazam size bunu ücretsiz sunuyor. Aynı zamanda bu şarkıları çeşitli müzik uygulamalarınızdaki listelerinize de ekleyebiliyor. Hatta müzik kütüphaneleri de oluşturabilmenize olanak veriyor.

Appstore     GooglePlay

Evernote

Not alma olayını bir tık öteye götürerek başarılı işler yapan Evernote, çeşitli alanlarda basit ve hızlıca not alabilmenizi sağlıyor. Ücretsiz bir uygulama olan Evernote, diğer cihazlar ve bulut ile de senkronize bir şekilde dosya paylaşımını olanaklı kılmaktadır.

Appstore     GooglePlay

Buffer

Birden fazla sosyal medya hesabınızı tek bir uygulama üzerinden yönetmenizi sağlayan Buffer oldukça basit ve kullanışlı ara yüzü ile faydalı bir uygulama olarak karşımızı çıkmaktadır.

Appstore     GooglePlay

Moovit

Şehirde bir ulaşım algoritması oluşturan ve gitmek istediğiniz yöne sizi alternatif rotalar oluşturarak götürmeye çalışan bir uygulamadır. Şuraya nasıl giderim deyin, cevabını Moovit size versin.

Appstore     GooglePlay

Walli

Akıllı telefonunuza stok olarak gelen duvar kâğıtlarından sıkıldıysanız ve kullanışlı duvar kâğıtlarını bulmakta zorluk çekiyorsanız bu uygulama tam da size göre, çeşitli kategorilerde binlerce duvar kâğıdını indirmenizi sağlayan Walli dost canlısı arayüzü ile oldukça başarılı bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Appstore     GooglePlay

20+
12 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş12