PlayStation Store’da Büyük İndirimler Başladı

PlayStation Store’da Büyük İndirimler Başladı

Oyun konsolu üreticileri liginde ilk sırada yer alan Playstation, salgın sonrası evinde kalan insanlar için yayınlanan oyunlarda büyük indirimlere başladı.  İnidimler “Büyük Japon Oyunları” ve “İlkbahar İndirimi” adıyla fırsatlar ve tekliflerde yerini aldı.

Geçtiğimiz nisan ayının başında Playstation dünyada devam eden indirimleri yalnızca Türkiye için kaldırmıştı. Hatta bu süreç tam olarak covid-19 salgınına denk geldiği için evinde kalan insanlar için büyük hayal kırıklığı ve tepkiye yol açtı.

Playstation öyle görünüyor ki, indirimler ile kullanıcılarının gönlünü almaya çalışıyor. İndirimler 9 Mayıs’a kadar devam edecek.

Playstation store’ye ulaşmak için tıklayın

Playstation nedir?

PlayStation, Sony Computer Entertainment tarafından geliştirilen video oyun konsolu serisi markası. İlk olarak 3 Aralık 1994 tarihinde, Japonya’da tanıtılan marka kapsamında beşinci, altıncı ve yedinci nesil video oyun konsolları üretildi. Günümüzde PlayStation markası altında dört ev konsolu, iki taşınabilir konsol, bir medya merkezi, çevrimiçi servis, telefon ile birlikte çeşitli oyun kumandası ve dergiler bulunmaktadır.

2+
2 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş2