Yeni Motorola Razr Bu Yıl 5G İle Piyasaya Sürülebilir

Yeni Motorola Razr Bu Yıl 5G İle Piyasaya Sürülebilir

Motorola Razr katlanabilir akıllı telefonun bu yıl yeni bir sürümü piyasaya sürülebilir. 5G ve daha büyük bir pilin yanı sıra (9to5Google üzerinden) geliştirilmiş kameralara sahip olabilir. Bu teknik iyileştirmeler Şubat ayında çıkan orijinal modelin birçok eleştirilerinden yalnızca bazılarını ele alabilir.

Razr’ın bu yeni görünen versiyonu, Motorola’nın sahibi olduğu Lenovo’dan bir yönetici tarafından ortaya çıkmış olabilir. Lenovo’nun Güney Afrika genel müdürü Thibault Dousson Reframed Tech podcast’inde Eylül ayında yeni bir Razr’ın gelebileceğini söyledi.

“[Razr’ın] yeni bir teknik güncellemesi olabilir. Anladığım kadarıyla, Eylül ayında sanırım, çıkıyor, ”dedi podcast’deki 18 dakikalık işaretten kısa bir süre sonra “Tamamen yeni bir Razr,” diye devam etti.

Bu yeni Razr, Qualcomm’un 5G kapasiteli Snapdragon 765 işlemcisi ile güçlendirilebilir ve XDA Developers tarafından yayınlanan özelliklere göre, birinci nesil Razr’daki 2.510mAh pilden 2.845mAh bataryaya sahip olabilir. Ve yeni sürümün ön kamerasının, 5 megapikselden 20 megapiksel arka kamera ile mevcut sürümün 16 megapiksel kamerasından önemli bir sıçrama olabileceği 48 megapiksel olduğu söyleniyor. Telefon ayrıca 6GB’den 8GB RAM ve 128GB’dan 256GB dahili depolama alanına sahip olabilir.

Bunların hepsi teknik özellikler departmanın da hoş karşılanan iyileştirmeler olsa da, bu söylentinin yeni Razr’ın katlama mekanizmasında herhangi bir değişiklik olup olmayacağı belli değil.

Kaynak 1

5+
2 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş2