Google’nın Video Konferans Uygulaması Meet Ücretsiz Oluyor

Google’nın Video Konferans Uygulaması Meet Ücretsiz Oluyor

Küresel salgın covid-19 sebebiyle içinde bulunduğumuz şartlarda giderek artan online video konferans uygulamalarına ilgi durmak bilmiyor. Görüntülü konuşmalar, video konferanslar yapabileceğiniz Google Meet’de bu uygulamaların en bilindiklerindendir. Video konferans uygulamalarında giderek artan ilginin çoğu Zoom üzerinde toplanmasına mütevellit diğer uygulamalarda atağa geçmiş durumdadır.

Google Meet, Zoom’a rakip olarak geçtiğimiz günlerde ücretsiz olacağını duyurdu. Kullanıcılar için yavaş bir periyotta ücretsiz kullanıma açılmaya başlayan Google Meet, yakın bir zamanda tüm kullanıcılara ücretsiz hale gelecek. Google Meet’in ücretsiz olmasının en büyük sebebinin Zoom olduğu söyleniyor. Hatta Google Meet duyurusunda öne çıkan başlıklar uygulamanın ne kadar güvenilir olduğu, şifreleme protokolleri hakkında bilgilendirmeler odağındadır.

Google Meet önümüzdeki haftalarda kullanıcılara tamamen ücretsiz olacak, Meet’i dünya çapında okullar, hükümetler ve işletmeler video konferans çözümü olarak kullanmaktadır. E-posta adresine sahip olan herkes basit zamanlama ve ekran paylaşımı, gerçek zamanlı iletişimler ve tercihe bağlı düzenlenebilen özellikler ile kullanıcılar tarafından kullanılabilecektir. Google Meet ulaşmak için tıklayın.

14+
2 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş2