IBM Ücretsiz Dijital Eğitim Platformu Open P-Tech Türkiye’de Erişime Sunuldu

IBM Ücretsiz Dijital Eğitim Platformu Open P-Tech Türkiye’de Erişime Sunuldu

Dünyanın en köklü bilişim şirketlerinden olan IBM, ücretsiz dijital eğitim platformu olan Open P-Tech’i Türkiye’de kullanıma sundu. Daha önce de IBM benzer bir uygulama yapmış SPSS Statistics’i Haziran ayına kadar ücretsiz erişime sunmuştu.

IBM covid-19 salgını günlerinde evlerinde kalan insanlar için eğitim videoları içeren platformunu insanların evlerinde öğrenme süreçlerine etki edeceğini düşündüğü platformu Türkiye’de de hayata geçirdi. Tamamı ücretsiz dijital kaynaklardan oluşan Open P-Tech bu faaliyet ile gençlerin ve eğitimcilerin farklı alanlarda yeni becerileri kazanabilmesini amaçlıyor.

Open- P-Tech tüm dünyada ve artık Türkiye’de de ücretsiz olarak erişimde, yapay zekâ, bulut bilişim teknolojileri, kişisel özgeçmiş hazırlama gibi profesyonel eğitimleri de içeriyor. Open P-Tech içerisinde tamamladığınız eğitimler gösteren dijital rozet sistemi, eğitimleriniz ile ilgili dijital takip panosu özelikleri de bulunuyor. Şuan yalnızca İngilizce dili ile kullanılabilen ücretsiz eğitim platformu yakın bir zamanda Türkçe de dâhil olmak üzere yeni dil desteklerini de kapsayacak.

Open P-Tech’ erişmek için tıklayın

2+
2 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş2