Netflix Dizisi İnto The Night Zirveye Koşuyor

Netflix Dizisi İnto The Night Zirveye Koşuyor

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Netflix’te seyircisiyle buluşan İnto The Night seyredenler tarafından sevildi. Belçika yapımı dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Güneşte meydana gelen kozmik bir değişim sebebiyle güneşe maruz kalan insanlar hızlıca ölmeye başlar, bir grup insan bir uçak ile karanlıkta kalmaya çalışarak hayatta kalmayı başarmaktadır. Fakat bu şartlarda hayatta kalmak o kadar da kolay değil.

Dizinin genel seyrinde uçakta kalan bir pilot ve çeşitli yeteneklere sahip insanların birlikte dayanışma içerisinde sürüklenen hayatta kalma mücadelelerine tanıklık ediyoruz. Aynı zamanda güneşte meydana gelen kozmik değişimin nedeni ise anlaşılmamakta ve dizide sebeplerine ilişkin bilimsel veriler de gündem oluyor. Seyirci gerçekten böyle bir şeyle bir gün karşılaşıp karşılaşılmayacağı konusunu diziyi seyrederken düşünmeden edemiyor.

Dizi Oyuncuları Laurent Capelluto, Pauline Etienne, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Edwin Thomas, Stefano Cassetti, Vincent Londez, Alba Gaia Bellugi, Babetida Sadjo, James McElvar olmakla birlikte Netflix’in Türk Dizisi Hakan Muhafızdan tanıdığımız Mehmet Kurtuluş’da dizinin oyuncu kadrosunda.

Mehmet Kurtuluş dizide Belçika’da yaşayan asi bir Türk’ü canlandırıyor. Kurtuluş’un oyunculuğu ve yüklendiği karakterin özelliklerine değin çok iyi bir ustalık çıkardığı da gözlerden kaçmıyor.

İnto The Night’ın 6 bölümlük ilk sezonunu Netflix’te seyredebilirsiniz.

7+
2 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş2