Netflix, Türkiye için 1 Aylık Ücretsiz Deneme Sürümünü Sonlandırdı

Amerikan menşeli online film ve dizi platformu Netflix, Türkiye için 1 aylık ücretsiz deneme sürümünü sonlandırdı. Daha önce bir aylık bir süre zarfında Netflix içeriklerinden ücretsiz yararlanıp bir aylık sürenin sonunda ücretli abonelik ile devam eden kullanıcı çekme politikası olarak da bilinen netflix uygulaması ülkemizde sonlandırıldı.Artık Netflix Türkiye kullanıcıları Netflix’e üye olurken, belirledikleri tarife üzerinden üyeliklerini gerçekleştirebilecek.

 

Netflix bu konuda net bir açıklamada bulunmasa’da Türkiye’ deneme sürümü ile ilgili sayfada şu  açıklama yer almaktadır.

“Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın. Netflix üyeleri, dizi ve film kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Netflix nedir? başlıklı sayfada bulunabilir. Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz”

 

Ocak 2019 itibarıyla Netflix’in dünya çapında 158 milyon, Türkiye’de ise 1.500.000 den fazla ücretli abonesi bulunmaktadır.

3+
4 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş4