Öğrenci Mail Adresiniz ile Office 365’i Ücretsiz Nasıl Kullanabilirsiniz?

Öğrenci Mail Adresiniz ile Office 365’i Ücretsiz Nasıl Kullanabilirsiniz?

Dünya yazılım devi Microsoft uzun zamandır kullanılan Office 365 isimli ofis yazılımı uygulamasını öğrenciler ve öğretmenler için ücretsiz kullanıma sunmuştu. Microsoft firmasının masaüstü Office uygulamalarının yanı sıra bulut tabanlı çalışabilen Office 365 uygulaması da bulunmaktaydı. Microsoft’un yayınladığı Office 365’i öğrenci/öğretmen mail adresleriniz ile ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Office 365’i kullanmak için yapmanız gereken sahip olduğunuz öğrenci/öğretmen mail adresiniz ile Microsoft’un sağladığı web page üzerinden kaydınızı oluşturmak ve üyeliğinizi aktifleştirmek ve sonrasında ücretsiz bir şekilde Office 365’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Office 365 içerisinde Mail, Takvim, Kişiler, OneDrive, Projets, Microsoft Word, Microsoft Powerpoint, Microsoft Excel, Microsoft OneNote gibi uygulamalar yer almaktadır. Bunların yanı sıra üyeliğiniz ile birlikte Office 365 içerisinde yer alan video konferans uygulaması Microsoft Teams’i de ücretsiz kullanabileceksiniz.

Office 365’e ücretsiz başlayın

Koşullara uygun kurumlardaki öğrenciler ve eğitmenler Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve şimdi Microsoft Teams’i ve diğer sınıf araçlarını da içeren Office 365’e kayıt olabilir. Geçerli okul e-posta adresinizi kullanarak hemen bugün başlayabilirsiniz.

Yenilikçi Office uygulamaları, akıllı bulut hizmetleri ve birinci sınıf güvenlik sayesinde daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Office 365’in adı artık Microsoft 365 olarak değişiyor.

Office 365 için ücretsiz kayıt oluşturmak için tıklayın

4+
2 Paylaşımlar
Tweetle
Paylaş
Pin
Paylaş2